Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water je druhý díl Avatara z roku 2009.

Před nedávnem jsem na tomto filmu byla v Olympii v Cinema City v Brně a jsem ráda, že jsem na něho šla, protože byl stejně úžasný jako první díl.

Avatar: The Way of Water je dobrodružný sci-fi film, který natočil režisér James Cameron. Hlavní hrdinové tohoto filmu jsou Jake Sully (Sam Worthington) a jeho partnerka Neytiri (Zoe Saldana). Příběh vypráví o Neytiri, která pochází ze světa Na’vi, zatímco Jake z toho lidského. Jsou v podstatě jako moderní smíšený pár vychovávající děti, které pochybují o tom, jestli do jednoho ze světů svých rodičů vůbec patří.

Co na to doprovod? Přístup do kina Cinemacity Olympia je bezbariérový, do patra ke kinu dá dostat výtahem. Toalety jsou zvlášť pro vozíčkáře (s euroklíčem). Do sálu najedete na vozíku, na kterém zůstanete, jen zaparkujete na vyhrazeném místě. Doprovod sedí vedle, nebo na zvoleném jiném místě. V sále, co jsme byli my, bylo místo pro vozíčkáře uprostřed.

Jediné, co je nemilé, je, že nelze zarezervovat a ani předem koupit vstupenku pro držitele ZTP/P. To je možné pouze na místě (telefon mi nikdo nebral). My jsme to vyřešili tak, že jsme předem zakoupili 4 lístky na klasická místa v plné ceně a na podkladně kina jsme potom znovu zaplatili ZTP/P + doprovod (platí se jedno místo za sníženou cenu, ať už vozíčkář sedí na svém vozíku nebo klasickém sedadle v kině). Doma koupené dva lístky byly stornovány a peníze po týdnu vráceny na účet.

Co si budu pamatovat? Přátelé a rodina si vždy pomohou a ne každý příběh končí vždy moc šťastně.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*