Bowling

Tentokrát jsem se vydala s rodiči na bowling. Byli jsme v Židenicích v Bowling Brno, neboli BB.

Už jsem tu jednou byla asi tak před rokem a moc mě to bavilo. Je tu nejen bowling, ale i golfové hřiště, které je bohužel v kopci a je tam pár schodů, takže tam jsem se nedostala. Nachází se tu i restaurace, ale v ní jsme nebyli, takže vám o ní nic moc neřeknu. Ale když jsme hráli, objednala jsem si nealkoholické mojito a potom horké maliny a ty byly opravdu výborné.

Ale teď už k samotnému hraní. Určitě vás zajímá, jak může hrát vozíčkář bowling. Než jsem si to poprvé zkusila, taky jsem říkala jak to můžu hrát, když ani tu bowlingovou kouli neunesu. Ale je to jednoduché, jediné co potřebujete je najít si bowlingovou halu, kde mají na toto dělanou rampu. Jen si vezmete kouli, nastavíte si rampu, pošlete bowlingovou kouli po rampě a už jen čekáte, jestli se trefíte, nebo ne.

Moc mě to bavilo, takže jestli jste z Brna, doporučuji se tam zastavit.

Co na to doprovod? Přístup k Bowling Brno je pro vozíčkáře skvělý. Jednak můžete přijet autem nebo tramvají. Z tramvaje musíte sice k areálu do mírného kopečku, ale dá se zvládnout. Areál je velký, venku je v kopci minigolf – nehráli jsme, nevím, jak je to s přístupem. Restaurace s bowlingem je bezbariérová, lehce přístupná, personál vstřícný. Na požádání (je potřeba pro jistotu zamluvit) půjčí rampu a zvedne zábrany na dráze (zábrany jsou jen na dvou drahách, takže také zarezervovat konkrétní draáu). Toalety pro vozíčkáře jsou dvě a jsou prostorné. Za mě super areál.

Co si budu pamatovat? Co si budu pamatovat? Jak jsem se rozčilovala, když bowlingová koule jela prvně rovně, poté zatočila doprava a potom hned úplně doleva, takže jsem trefila jednu kuželku.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*